बुद्धभूमि हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँड

नुवाकोट । बुद्धभुमि हाइड्रोपावर कम्पनि लिमिटेडले आयोजना प्रभावित नुवाकोटका स्थानियलाई जारी गरेको सेयर बाँडफाँड गरिएकाे छ । आईपीओ बिहीवार दिउँसाे धितोपत्र बिक्री प्रबन्धक बिक्रि प्रबन्धक सिभिल क्यापिटल मार्केट लिमिटेडको कार्यालयमा भएको थियो।

आईपीओ नतिजा सीडीएससीको https://iporesult.cdsc.com.np सम्बन्धित धितोपत्र बिक्री प्रबन्धक तथा कम्पनीको वेबसाइटमा केही घन्टापछि हेर्न सकिनेछ। कम्पनीले गत साउन ३२ गतेदेखि भदाै १५ गतेसम्म एकसय रुपैयाँ अंकित मुल्यमा आयोजना प्रभाबित जिल्लाका स्थानियलाइ ४ लाख कित्ता सेयर जारी गरेकाे थियाे ।

विक्री प्रबन्धक सिभिल क्यापिटलका अनुसा ४० हजार जनालाई समान १० कित्ताको लागि सेयर बाँडफाँड गरिएको छ । आयोजनाले प्रभावित नुवाकोटका स्थानियवासीलाई जारी गरेको सेयरमा ४९ हजार ३ सय १० जनाले आवेदन दिएका थिए ।

आवेदन दिएका मध्ये करिव ९ हजार जनाको हात खाली भएको छ । कम्पनीको आईपीओमा २८ करोड १९ लाख ६० हजार ५ सय बराबरको आवेदन परेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्