रोनाल्डोविनै पोर्चुगलको सहज जित

काठमाडौं । कतार विश्वकप छनोटअन्तर्गत युरोपियन छनोट खेलमा स्टार खेलाडी क्रिष्टियानो रोनाल्डो विना नै पोर्चुगलले सहज जित निकालेको छ । मंगलबार राति अजरबैजानको बकी ओलम्पिया मैदानमा भएको खेलमा पोर्चुगलले अजरबैजानलाई ३–० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।

समूह ‘ए’ अन्तर्गत भएको खेलमा पोर्चुगलको जितमा बर्नान्डो सिल्भा, एन्द्रे सिल्भा र डियगो जोटाले १–१ गोल गरे ।रोनाल्डो विना नै मैदान प्रवेश गरेको पोर्चुगलले पहिलो हाफमा २ गोल गर्दा दोस्रो हाफमा थप १ गोल गरेको हो ।

सोही समूहको अर्को खेलमा आयरल्यान्ड र सर्बियाले १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । शीर्ष स्थानमा रहेको पोर्चुगलले जितसँगै समूह ‘ए’ मा पाँच खेलबाट १३ अंक बनाएको छ । समान खेलबाट सर्बिया ११ अंकसहित दोस्रो स्थानमा छ ।

समान खेलबाट २ र १ अंक बनाएका आयरल्यान्ड र अजरबैजान क्रमशस् तालिकाको चौथो र पाँचौ स्थानमा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्